NASZE BIURO

Początki

Działalność gospodarcza została podjęta z dniem 15.08.1989 rok przyjmując nazwę firmy jako Zakład Doradztwa Ekonomiczno - Finansowego DORGO w Krapkowicach.
Wyodrębnienie nazwy Biura Rachunkowego DORGO nastąpiło w 1995 roku. Biuro działa od początku dokonujących się przemian gospodarczych w Polsce. Jest jednym z pierwszych biur prowadzących tego typu działalność w naszym rejonie. Przeżyliśmy czasy budowy systemu podatkowego oraz momenty kolejnych jego zmian.
Usługi nasze świadczyliśmy w okresie wprowadzenia podatku VAT oraz ustawy o rachunkowości. 
 

Nasz zespół

Nasze Biuro zatrudnia fachowych odpowiednio wykształconych pracowników, posiadających umiejętności i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg podatkowych wg odpowiednich specjalizacji. Działamy rzetelnie i dokładnie – świadczone przez nas usługi wykonujemy zawsze z pełnym zaangażowaniem; poważnie podchodzimy do każdego problemu.
Zapewniamy najwyższy poziom usług osiągany dzięki doświadczeniu i wysokiej specjalizacji w poszczególnych dziedzinach: rachunkowości, prawie podatkowym, prawie pracy.
Poufność i rzetelność – ściśle przestrzegamy zasad etyki zawodowej, dlatego też wszelkie informacje uzyskane od Państwa traktujemy poufnie.

Wiedza i doświadczenie

Uczestniczymy w odpowiednich szkoleniach, prenumerujemy fachowe czasopisma i materiały informacyjne, które wspomagają nas w rzetelnym wywiązaniu się z przyjętych wobec klienta zobowiązań. Pozwala to zagwarantować naszym klientom komfort oraz bezpieczeństwo.